Podpora a spolupráce

(řazeno abecedně)

… tak, jak jsem Marka poznal, vím, že záchranu nejen frýdlantského pivovaru pojal jako životní poslání a spojil s ním svůj osud. Nehledá v něm bohatství hmotné, ale bohatství ducha.

Byl by a já doufám, že i bude dobrým senátorem, protože výše popsané symboly počestnosti skutečně ctí….

R.D. ICLic., Mgr. Pavel Andrš
hejnický farář

… když viděl zdevastovaný pivovar, děravou střechu a to, že z vazných trámů někdo vyřezal z každých tří dva, pustil se do práce. To, že je dnes pivovar opraven, nazývám „frýdlantský zázrak“, neboť jak bájný Fénix z popela znovu povstal a nabývá dřívější síly a slávy. Cit pro věc, kdy Marek zachraňuje téměř každý historický detail na stavbě, mu může závidět mnohý památkář. Boj o záchranu slavné památky, boj o záchranu naší historie, Marka Vávru dokonale prověřil…

Mgr. Petr Brestovanský
ředitel Archa 13 o.p.s.,
vedoucí Historického a etnografického oddělení
a archeologického pracoviště
Severočeského muzea v Liberci, p.o.

… dovedu si představit jeho rozhodnutí udělat navzdory všem překážkám něco konkrétního, za čím si stojí. Také mě vůbec nepřekvapuje, že mu někdo nabídl místo na kandidátce do Senátu. Myslím, že je dobře, když tam budou lidé, kteří něco vytvořili a mají své vlastní zkušenosti a sebevědomí. Je to příjemnější než u velkých politických stran, kdy se před volbami začnou jejich členové hašteřit, kdo má odřenější lokty a tudíž větší nárok na postup…

Rudolf Hůlka
Liberec

… co mě na tomhle člověku baví, je jeho tah na branku. Marek si vzal do hlavy, že by bylo dobré zrekonstruovat frýdlantský pivovar. Od myšlenky přešel rychle k činům.

Osobně jsem přesvědčen, že lepší kandidát v senátním obvodu není. Je tady řada politiků, někteří za sebou mají i kus práce. Ale jen málo z nich a skutečně jen kus. Marek Vávra má za sebou jasné a pragmatické výsledky, čehož si nesmírně vážím a cením…

Tomáš Kysela
Liberec

… jako architekt jsem s potěšením sledoval, že se ke stavbě historického pivovaru choval s velkým respektem a rekonstrukce pod jeho vedením dopadá výborně.

Myslím si, že vkus a cit pro prostředí, vypovídá hodně o naší morálce. Tím co Marek dělá a jak to dělá, mne přesvědčuje, že to má v hlavě v pořádku, a také že vím, co od něho mohu očekávat do budoucna…

Jan Mach
Architekt ve firmě Mjölk

Přál bych nám všem více mladých, perspektivních politiků na všech úrovních. Od komunální politiky až po Poslaneckou sněmovnu. Takových, kteří nejsou svázáni dosavadním politickým systémem v naší zemi.

Marek Vávra je pro mne člověk, který dokázal skloubit své podnikání s obnovou kulturní památky. Proto mu fandím a přeji úspěch ve volbách do Senátu.

Josef Müller
Bývalý starosta Českého Dubu

… dozvěděl jsem o Marku Vávrovi a okamžitě jsem k tomuto člověku projevil obrovské sympatie a obdiv. Sám jsem totiž zažil situaci, kdy po obrovské povodni v roce 2010 v Heřmanicích byla naše sklárna z velké části zničena. Jsem rád, že jsem se osobně s Markem později setkal a poznal ho jako férového chlapa. Práce je pro něj srdeční záležitost a má být na co hrdý.

Rád ho podpořím v jeho kandidatuře do Senátu.

Josef Novotný
Sklářský ateliér Spiderglass Heřmanice

Přál bych nám všem více mladých a perspektivních politiků na všech úrovních. Od komunální politiky až po Poslaneckou sněmovnu. Takových, kteří nejsou svázáni dosavadním politickým systémem v naší zemi.

Marek Vávra je pro mne člověk, který dokázal skloubit své podnikání s obnovou kulturní památky. Proto mu fandím a přeji úspěch ve volbách do Senátu.

Miroslav Prošek
Řeznictví & Uzenářství
Frýdlant

… Marek Vávra je pro mne velice pracovitý a cílevědomý člověk, který je vždy otevřen diskuzím. Je také precizním člověkem, který se snaží tvořit dobré věci pro svoje okolí.

Tím co Marek dělá, přesvědčuje mě, ale i lidi ve svém okolí, že když si dá nějaký cíl, tak si za ním jde, i když to není vždy lehké. Proto se nebojím vyjádřit svojí podporu v jeho boji o křeslo senátora….

Pavel Švihký
Místostarosta obce Lázně Libverda

Vizuály kampaně „Marek Vávra do Senátu“