Proč podporuji kandidaturu Marka Vávry na senátora?

Marka Vávru znám krátce, asi půl roku. Několikrát jsem měl tu možnost se s ním sejít a popovídat si. Co mě na tomhle člověku baví, je jeho tah na branku. Marek si vzal do hlavy, že by bylo dobré zrekonstruovat frýdlantský pivovar. Od myšlenky přešel rychle k činům.

Osobně jsem přesvědčen, že lepší kandidát v senátním obvodu není. Je tady řada politiků, někteří za sebou mají i kus práce. Ale jen málo z nich a skutečně jen kus. Marek Vávra má za sebou jasné a pragmatické výsledky, čehož si nesmírně vážím a cením.

Můžete namítnout, že jenom vaří pivo. Za oním slovem „jenom“ se ale skrývá tvrdá práce, jaká se u politiků téměř nevidí. Někteří nám chtějí podsunout, že by do Senátu měl kandidovat pouze zkušený politik. Já jsem přesvědčen, že do Senátu by měl kandidovat slušný, nejlépe politikou nepolíbený člověk, za kterým jsou vidět výsledky. Takovým člověkem Marek nepochybně je.

Marek má moji absolutní podporu i z hlediska toho, že rodina je pro něj alfou a omegou vlastního života, vlastního přesvědčení. Držím mu palce a věřím, že jeho vítězství v senátních volbách zapijeme jeho výtečným Moironem, pivem, které má zvuk i na světových výstavách.

Tomáš Kysela
Liberec